E-Kitap Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E-Kitap Paylaşımı & Kitap Özetleri

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mehmet Kartal - Hayatım Harbiden Roman

YazarMesaj
Admin
Kurucu Başkan
Kurucu Başkan
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 219
Rep Puanı Rep Puanı : 777
Doğum tarihi : 12/06/90

Mehmet Kartal - Hayatım Harbiden Roman Empty
MesajKonu: Mehmet Kartal - Hayatım Harbiden Roman   Mehmet Kartal - Hayatım Harbiden Roman I_icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 1:46 pm

Mehmet Kartal - Hayatım Harbiden Roman Hayatim-harbiden-roman-mehmet-kartal-r23625-sz380

Mehmet Kartal, bu kitapta kendi deyimiyle, "Ölümüne nefretlerin ve sevgililerin gerçek hikayesi"ni yazdı. "Hayatım roman", özellikle yaşamlarında sıradanlığın bir parça da olsa, dışına çıkmış insanların sıkça kullandığı bir sözdür. Merhmet Kartal`ın hayatı ise "harbiden" roman. Mehmet Kartal, 13 Şubat 1963`te Kırıkkale`de doğdu. Babası hakkında tek bildiği onun trajik ölümü. Annesi için ise yalnızca beslediği duygular var: öfke ve sonradan acımaya dönüşen nefret. Aykırı bir insan Mehmet Kartal. Bedelini defalarca ödediği bir aykırılık onun yaşamı. Çocuk yaşta hırsızlığa başladı. Yedi kez cezaevinde yattı. iki kez de akıl hastanesinde. Beş kitap yazdı, elinizdeki bu kitap altıncısı. Okuyacaklarınız onun gerçek hikayesi. Merhmet Kartal, bu kitapla belki de aldıklarını geri veriyor. "Ne geldiğimiz ne de gideceğimiz yeri biliriz" diyor. Oysa, kitabı onun geldiği yeri gösteriyor, gideceği yeri görmek ise hiç de zor değil.

LİNK
http://www.dosya.tc/files/QZMfqq/MehmetKartal-Hayat_mHarbidenRoman.exe.html

Rar Şifresi;
e-kitap.yetkin-forum.com
http://e-kitap.yetkinforum.com

Mehmet Kartal - Hayatım Harbiden Roman
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türk Edebiyatı Kısa Roman Özetleri
» İnce Mehmet
» 23 Tane Dini E-Book - Mehmet Ali DEMİRBAŞ